Mini Zlaté Stránky | Váš lokálny portál
+420 848 123 123

mini ZLATÉS TRÁNKY VO VAŠOM KRAJI

Vážení čitatelia,

koľko editoriálov plných argumentov, prečo si prečítať a obľúbiť práve ten alebo onen časopis ste už v živote čítali? Stavím sa, že neúrekom. Nie som publicista a sofistikované slovné obraty a metafory radšej prenechám iným. Rád by som sa však s Vami podelil o svoj pohľad obchodníka.

Zlaté stránky sprevádzajú zákazníkov, živnostníkov i drobných podnikateľov už dve desaťročia. Za ten čas sme spojili svoje záujmy nespočetne veľa ráz, a to doslova v každom kúte Slovenska.
Doba sa mení a s ňou aj správanie zákazníkov. Aj my sa snažíme prispôsobiť Vašim nárokom a prichádzame s novými produktmi, či už na internete, alebo na sociálnych sieťach.

Chceme Vám však poskytnúť ešte viac a okrem overeného spájania potrieb zákazníkov s ponukami obchodníkov prinášame aj pridanú hodnotu v podobe dobrého čítania. Nebudem skrývať, že ide aj o obchodný produkt, pre ktorý je dôležitý úspech. O to viac pozornosti preto chceme venovať príprave atraktívneho obsahu, ktorý zaujme tak čitateľov, ako aj inzerentov. Na čo sa teda v našom časopise môžete tešiť? Mini Zlaté Stránky sú mesačník, ktorý budete pravidelne dostávať do schránok zadarmo. Ich obsah pripravujú skúsení novinári, predovšetkým z Vášho regiónu. Sme totiž presvedčení, že práve informácie o ľuďoch či akciách z Vášho okolia v kombinácii s textami o najnovších trendoch môžu byť pre Vás vítanou pridanou hodnotou.
V prvom čísle sme pre Vás pripravili zaujímavé články o dovolenkách známych Nitranov, o rastúcej obľube sparťanských pretekov, o novej móde foodblogerov či niekoľko postrehov odborníkov o nových trendoch v obchodovaní na internete alebo o manažovaní nabitého programu.
Privítame, samozrejme, aj Vaše podnety, príspevky a skúsenosti, veď aký by to už len bol časopis bez interakcie s čitateľmi? Tešiť sa môžete aj na súťaž.
Veríme, že obsah Vás zaujme a stanete sa našimi pravidelnými čitateľmi. Užite si teda prvé číslo, my už pracujeme na druhom.

Príjemné čítanie praje
Martin Vojtaššák,
konateľ

INZERUJTE U NÁS

Drogéria Galanta | lacný prací prášok
Adresa
MEDIATEL spol. s r.o.
Miletičova 21,
821 08 Bratislava
IČO:35 859 415
IČ/DPH:SK2021728258
Drogéria Galanta | čistiace prostriedky
Kontakty
Telefón:02/ 501 02 888
E-mail: info@mediatel.sk
Web: www.minizs.sk
Obchodné podmienky


Polia označené * sú povinné